Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs
- Dzieci w wieku 7-14 lat -

- Oferta -

  • Programowanie dla Zaawansowanych Na kursie dzieci programują w profesjonalnych językach tekstowych LUA oraz Python. Warto wiedzieć, że Python jest maturalnym językiem programowania. Poza tym przygotowują własne mody i skiny do gry, a także dowiadują się, jak używać konsoli poleceń Minecraft. Na koniec zajęć wcielają w życie własne projekty programistyczne z wykorzystaniem elektroniki.
  • Wstęp do Programowania Podstawą kursu „Wstęp do programowania” jest ćwiczenie myślenia algorytmicznego, w tym porządkowania informacji, kodowania i dekodowania, analizy, planowania sekwencji działań i rozpoznawania wzorców. Rozwijamy w dzieciach zdolności matematyczne potrzebne w dalszej nauce programowania.
  • Podstawy Programowania Na kursie dzieci uczą się podstawowych pojęć i konstrukcji logicznych z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Tworzą algorytmy w języku blokowym LUA; testują i debugują napisane przez siebie kody; rozwiązują zadania kreatywne na serwerze. Kurs rozwija w dzieciach przydatne kompetencje społeczne i cyfrowe.
  • Game Studio Na naszym kursie dzieci tworzą własne gry, korzystając z różnych narzędzi do programowania. Operują m.in. obrazkowym językiem Kodu, App Inventorem (gry mobilne) oraz Game Makerem i fachową platformą Unity (programowanie tekstowe). Wcielając w życie własne projekty, zapoznają się z podstawami składni używanych języków, operują na zmiennych i modyfikują gotowy kod.
  • Akademia YouTube Na kursie uczymy dzieci korzystania z różnorodnych programów do obróbki plików video, audio oraz tworzenia grafiki. Tłumaczymy, jak przy niewielkich nakładach tworzyć interesujące filmy różnego rodzaju. Zajęcia dotyczą również zasad bezpieczeństwa w sieci, przestrzegania praw autorskich, autoprezentacji, a także sztuki fotografii i filmu.